Oděvy pracovní

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy Pracovní oděvy  standard - montérky, trika, košile, kalhoty, zimní zateplené - bundy, vesty, košile. Snickers - pracovní oděvy tradičního švédského výrobce, který je již 35 let vedoucí značkou na trhu s pracovním oblečením. Pracovní oděvy pogumované - pláštěnky, obleky, zástěry proti vodě. Svářečské pracovní oděvy a kožené doplňky.

Pracovní oděvy pro potravinářské provozy a do zdravotnictví. Oděvy speciální - proti ušpinění, chemikáliím, reflexní, oděvy čisté a antistatické. Pracovní oděvy Moira - funkční prádlo. Pracovní oděvy Sioen - speciální oděvy do deště, nehořlavé a reflexní. Mezi nepostradatelné dopňky pracovních oděvů patří také pracovní obuv, jako nedílná součást pracovního vybavení - pracovních pomůcek.


Pracovní oděvy a záruka kvality

Protože víme, jak je pro naše zákazníky v oblasti pracovních a ochranných pomůcek důležitá kvalita materiálů a zpracování, dbáme na přísný výběr sortimentu zboží. Nabízené pracovní oděvy jsou pečlivě vybírány i s ohledem na jejich cenovou dostupnost a kvalitu současně. Věříme tak, že spokojený zákazník se k nám bude vždy rád vracet. Vyberte si ze široké nabídky pracovních oděvů, případně navštivte některou z našich kamenných poboček a prodejních skladů. Naši pracovníci rádi pomohou s výběrem vhodného pracovního oděvu, nebo dalšího sortimentu pracovních pomůcek a doplňků, například pracovní rukavice v mnoha typech a provedení za skvělé ceny.


Zateplené pracovní oděvy - bundy, kalhoty, vesty

V zimních měsících pro venkovní využití, nebo například pro chladírenské provozy je nyní platná naše aktuální nabídka pro zimní a zateplené pracovní oděvy. Zimní a zateplené provedení platí pro zimní pracovní bundy, zateplené kalhoty a vesty v mnoha barevných provedení a velikostech. Vyberte si z našeho širokého výběru v katalogu pracovních a ochranných pomůcek.


Pracovní obuv akce září 2016

Akce obuv září / říjen 2016. Pracovní a outdoor obuv od tuzemského výrobce - výrazné slevy. Akční leták v pdf ke stažení. Platnost akce od 26.9. do 15.10.2016


Hlavní strana Kontakty O nás Zakázková výroba Náhradní plnění
Tel. +420 311 537 090

Odkazy

Pracovní pomůcky - Pracovní pomůcky
Pracovní oděvy - Pracovní oděvy

Protect Group a.s.

Tyršova 23b/1542, 268 01 Hořovice
tel./fax: +420 311 537 090 
Po-Čt 7:30-16:00
Pá 7:30-14:00

© Všechna práva vyhrazena Klasické zobrazení

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2

TOPlist