Rukavice pracovní

Pracovní rukavice

Pracovní rukavice

Rukavice pracovní Společnost Protect Group a.s. nabízí pracovní rukavice v širokém sortimentu a provedení v rámci dodávek ochranných pomůcek. Pracovní rukavice kombinované, rukavice celokožené, rukavice textilní, nebo neprořezové, proti propichu a mnoho dalších variant pracovních rukavic. U nás si každý vybere dle jejich využití. Dále nabízí pracovní rukavice od renomovaných světových výrobců, jako jsou například Uvex, Hex Armor či Ansell Edmont. Poslední dobou jsou stále více oblíbené rukavice pogumované, které se vyrábí v mnoha provedeních a velikostech. Liší se například tloušťkou povrstvení, různým textilním základem či materiálem kterým jsou tyto pracovní rukavice povrstveny.

Pracovní rukavice mohou být vhodným doplňkem, nebo nedílnou součástí pracovních pomůcek, jakými jsou zpravidla pracovní oděvy a pracovní obuv.


Speciální pracovní rukavice

Pracovní rukavice speciální Pokud požadujete speciální pracovní rukavice pro extra využití, nebo specifické průmyslové provozy, tak i tyto požadavky za Vás myslíme. Kromě bohaté nabídky rukavic všech možných tvarů, barev a použití, naleznete v našem katalogu také speciální pracovní rukavice. Zároveň doporučujeme vybírat z kategorie katalogu pracovní rukavice Ansell Edmont. Můžete také přímo navštívit některý z našich prodejních skladů a poboček, kde Vám rádi a odborně poradí naši vysoce proškolení pracovníci.


Hlavní strana Kontakty O nás Zakázková výroba ZPS
+420 311 537 090

Široký sortiment ochranných a pracovních pomůcek. Navštivte náš centrální sklad v Hořovicích, nebo některou z poboček.