Rukavice pracovní

Pracovní rukavice

Pracovní rukavice

Rukavice pracovní Společnost Protect Group a.s. nabízí pracovní rukavice v širokém sortimentu a provedení v rámci dodávek ochranných pomůcek. Pracovní rukavice kombinované, rukavice celokožené, rukavice textilní, nebo neprořezové, proti propichu a mnoho dalších variant pracovních rukavic. U nás si každý vybere dle jejich využití. Dále nabízí pracovní rukavice od renomovaných světových výrobců, jako jsou například Uvex, Hex Armor či Ansell Edmont. Poslední dobou jsou stále více oblíbené rukavice pogumované, které se vyrábí v mnoha provedeních a velikostech. Liší se například tloušťkou povrstvení, různým textilním základem či materiálem kterým jsou tyto pracovní rukavice povrstveny.

Pracovní rukavice mohou být vhodným doplňkem, nebo nedílnou součástí pracovních pomůcek, jakými jsou zpravidla pracovní oděvy a pracovní obuv.


Speciální pracovní rukavice

Pracovní rukavice speciální Pokud požadujete speciální pracovní rukavice pro extra využití, nebo specifické průmyslové provozy, tak i tyto požadavky za Vás myslíme. Kromě bohaté nabídky rukavic všech možných tvarů, barev a použití, naleznete v našem katalogu také speciální pracovní rukavice. Zároveň doporučujeme vybírat z kategorie katalogu pracovní rukavice Ansell Edmont. Můžete také přímo navštívit některý z našich prodejních skladů a poboček, kde Vám rádi a odborně poradí naši vysoce proškolení pracovníci.


Pracovní obuv akce září 2016

Akce obuv září / říjen 2016. Pracovní a outdoor obuv od tuzemského výrobce - výrazné slevy. Akční leták v pdf ke stažení. Platnost akce od 26.9. do 15.10.2016


Hlavní strana Kontakty O nás Zakázková výroba Náhradní plnění
Tel. +420 311 537 090

Odkazy

Pracovní pomůcky - Pracovní pomůcky
Pracovní oděvy - Pracovní oděvy

Protect Group a.s.

Tyršova 23b/1542, 268 01 Hořovice
tel./fax: +420 311 537 090 
Po-Čt 7:30-16:00
Pá 7:30-14:00

© Všechna práva vyhrazena Klasické zobrazení

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2

TOPlist