Ochranné pomůcky Protect Group

Ochranné pomůcky

Ochranné pomůcky

Ochranné pomůcky Naše společnost Protect Group a.s. nabízí pracovní pomůckyochranné pomůcky OOPP v obrovském výběru sortimentu v neomezeném množství pro firemní subjekty i jednotlivé osoby. V našem rozsáhlém katalogu pracovních a ochranných pomůcek si tak vybere opravdu každý, stačí pouze vědět co potřebujete. Pokud jsou Vaše požadavky mimo rámec standartně dodávaného zboží výrobci, jsme schopni vyrobit požadovaný sortiment formou zakázkové výroby.

Zakázková výroba tak zajistí, aby Vaše pracovní oděvy mohly být v extra barevných provedeních, požadovaném materiálu a velikostech, mohou také obsahovat nezaměnitelné nášivky, firemní loga či bezpečnostní prvky. U zakázkové výroby je možné sladit celé komplety barevně i materiálově s ostatními doplňky v souladu s potřebou klienta a povahou zakázky. Ochranné pomůcky nejen z naší zakázkové výroby jsou skvělou volbou pro Vaše běžné i náročné požadavky.


Pracovní a ochranné pomůcky

Ochranné oděvy Cílem naší společnosti Protect Group a.s. je nabídnout stávajícím i budoucím zákazníkům komplexní sortiment pracovních ochranných pomůcek, v nejvyšší možné kvalitě za přijatelné ceny, poskytovat dlouhodobě kvalitní služby. Náš zkušený personál rád poradí se správným výběrem vhodných ochranných pomůcek s profesionálním přístupem.

 Ochranné pomůcky pracovní oděvy  Ochranné pomůcky pro ochranu sluchu  Ochranné pomůcky jako ochrana hlavy  Ochranné pomůcky při sváření  Ochranné pomůcky obuv

Kontaktní formulář   (z kategorie: Ochranné pomůcky)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Hlavní strana Kontakty O nás Zakázková výroba ZPS
+420 311 537 090

Široký sortiment ochranných a pracovních pomůcek. Navštivte náš centrální sklad v Hořovicích, nebo některou z poboček.