Oděvy pracovní

Úvod » Pracovní oděvy

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy Pracovní oděvy  standard - montérky, trika, košile, kalhoty, zimní zateplené - bundy, vesty, košile. Snickers - pracovní oděvy tradičního švédského výrobce, který je již 35 let vedoucí značkou na trhu s pracovním oblečením. Pracovní oděvy pogumované - pláštěnky, obleky, zástěry proti vodě. Svářečské pracovní oděvy a kožené doplňky.

Pracovní oděvy pro potravinářské provozy a do zdravotnictví. Oděvy speciální - proti ušpinění, chemikáliím, reflexní, oděvy čisté a antistatické. Pracovní oděvy Moira - funkční prádlo. Pracovní oděvy Sioen - speciální oděvy do deště, nehořlavé a reflexní. Mezi nepostradatelné dopňky pracovních oděvů patří také pracovní obuv, jako nedílná součást pracovního vybavení - pracovních pomůcek.


Pracovní oděvy a záruka kvality

Protože víme, jak je pro naše zákazníky v oblasti pracovních a ochranných pomůcek důležitá kvalita materiálů a zpracování, dbáme na přísný výběr sortimentu zboží. Nabízené pracovní oděvy jsou pečlivě vybírány i s ohledem na jejich cenovou dostupnost a kvalitu současně. Věříme tak, že spokojený zákazník se k nám bude vždy rád vracet. Vyberte si ze široké nabídky pracovních oděvů, případně navštivte některou z našich kamenných poboček a prodejních skladů. Naši pracovníci rádi pomohou s výběrem vhodného pracovního oděvu, nebo dalšího sortimentu pracovních pomůcek a doplňků, například pracovní rukavice v mnoha typech a provedení za skvělé ceny.

 Pracovní oděvy Montérková souprava

 Pracovní oděvy Triko

  Protect Pracovní oděvy

 Pracovní oděv Standard

 Pracovní oděvy mikina


Zateplené pracovní oděvy - bundy, kalhoty, vesty

V zimních měsících pro venkovní využití, nebo například pro chladírenské provozy je nyní platná naše aktuální nabídka pro zimní a zateplené pracovní oděvy. Zimní a zateplené provedení platí pro zimní pracovní bundy, zateplené kalhoty a vesty v mnoha barevných provedení a velikostech. Vyberte si z našeho širokého výběru v katalogu pracovních a ochranných pomůcek.


1 2 3 4 5

1 2 3 4 5

Kontaktní formulář   (z kategorie: Pracovní oděvy)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Hlavní strana Kontakty O nás
+420 311 537 090

Široký sortiment ochranných a pracovních pomůcek. Navštivte náš centrální sklad v Hořovicích, nebo některou z poboček.