Protect Group a.s.

O nás: PROTECT GROUP a.s.

PROTECT GROUP Pracovní pomůcky Hořovice Firma PROTECT GROUP a.s. je přední český distributor a výrobce osobních ochranných pracovních prostředků a pracovních pomůcek zajišťujících bezpečnost a ochranu zdraví při práci.
Vznik společnosti se datuje rokem 1992, kdy byla založena p. Antonínem Kostkou jako obchodní firma (fyzická osoba) se sídlem v Lochovicích. V roce 2006 se tato expandující firma přetransformovala na akciovou společnost PROTECT GROUP a.s. a sídlo firmy se přestěhovalo se do nových a kapacitně vyhovujících prostor v Hořovicích. Součástí těchto prostor je nejen vzorková prodejna, ale i skladovací a prodejní hala o skladové ploše 11 000m², která svou kapacitou a řešením splňuje požadavky moderní firmy.  Kromě centrálního skladu v Hořovicích má firma své zastoupení v pobočkách s prodejními sklady v Litoměřicích, Písku a Příbrami. Naše pobočky jsou pravidelně zásobovány z centrálního skladu a jsou nedílnou součástí firmy.

Naše prodejní strategie je zaměřena na velkoobchod i maloobchod; našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment OOPP - pracovní oděvy, pracovní obuv, pracovní rukavice, pomůcky pro ochranu zraku, sluchu a dýchání, pomůcky pro práci ve výškách atd., včetně kompletního sortimentu drogerie, kartáčnického zboží a dalšího doplňkového sortimentu. To vše je doplněno o vlastní zakázkovou výrobu pracovních oděvů s respektováním jednotlivých požadavků zákazníků (výškové kategorie, atypické rozměry, barevnostní rozlišení, použití reflexních prvků atd.), samozřejmostí je opatření oděvů logy formou potisku nebo výšivky. Dále pak nabízíme možnosti přípravy zboží na jednotlivá střediska s rozvozem, možnost pronájmu, čištění a praní oděvů včetně zajištění sběru a výdeje oděvů, zřízení konsignačních skladů a další služby dle požadavků zákazníka. Našim zákazníkům nabízíme možnost zřízení e-shopu vytvořeného individuálně pro potřeby jejich firmy. Systém individuálních e-shopů našim zákazníkům nabízí průběžnou i okamžitou kontrolu a přehledné informace o stavu jejich objednávek (zadání, autorizace, k vyřízení.), vyhodnocení odebíraných položek i středisek za určité období, snadné zjištění celkové nákladovosti a dostupnost dalších rozborů.

Svým zákazníkům jsme na základě uzavřené garanční a rezervační smlouvy schopni zajistit dostatečný počet osob se zdravotním znevýhodněním pro účely odpočtu náhradního plnění ZPS podle novely § 81 zákona 435/2004Sb. o zaměstnanosti.

Naším cílem je nabídnout svým zákazníkům ucelený sortiment, profesionální přístup, uvádět na trh kvalitní výrobky za konkurenceschopné ceny a především být svým zákazníkům spolehlivým partnerem v oblasti osobních ochranných prostředků a s tím spojených služeb.

PROTECT GROUP, a.s.
Svornosti 8/985
150 00 Praha 5-Smíchov
www.pracovnipomucky.cz

 Hořovice

Kontaktní formulář   (z kategorie: O nás)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Hlavní strana Kontakty O nás
+420 311 537 090

Široký sortiment ochranných a pracovních pomůcek. Navštivte náš centrální sklad v Hořovicích, nebo některou z poboček.