OOPP Protect

OOPP

Úvod » OOPP

OOPP Osobní ochranné pracovní prostředky

OOPP ochranné osobní pracovní prostředky Osobní ochranné pracovní prostředky OOPP jsou jinak řečeno ochranné prostředky, které chrání jednak osoby OSVČ i zaměstnance před pracovními riziky, neohrožují jejich zdraví, nebrání při výkonu práce. Striktně musejí splňovat požadavky stanovené nařízením vlády č. 495/2001 Sb., kterým se stanoví rozsah a bližší podmínky poskytování osobních ochranných pracovních prostředků, mycích, čisticích a dezinfekčních prostředků a nařízení vlády č. 21/2003 Sb., kterým se stanoví technické požadavky na osobní ochranné prostředky a pracovní pomůcky.

Naše společnost Protect Group a.s. nabízí OOPP pracovní prostředky a ochranné pomůcky v souladu s těmito pravidly, ustanoveními, případně se nabídka na dodávku pracovních prostředků přizpůsobí v rámci pravidel danému subjektu.


OOPP ochranné osobní pracovní prostředky

OOPP Naše společnost dodává OOPP ochranné osobní pracovní prostředky zákazníkům pro všechny typy průmyslových odvětví, kterými jsou zejména zemědělství, stavebnictví, strojírenství, zdravotnictví, nebo potravinářství.
Námi dodávaný sortiment ochranných osobních pracovních prostředků OOPP zahrnuje komplexní výčet napříč celým průřezem veškerého sotrimentu, kterými jsou zejména pracovní rukavice, pracovní oděvy, pracovní obuv a další sortiment. Dále pak vhodné doplňky jako například bezpečnostní tabulky, značení a ochrana proti pádu.
OOPP Pracovní pomůcky a prostředky podléhající zvláštnostem, či extra požadavkům vyplývajících z obzvláště specifických provozů jsme schopni řešit individuálně, dle požadavků klienta.


Kontaktní formulář   (z kategorie: OOPP)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Hlavní strana Kontakty O nás
+420 311 537 090

Široký sortiment ochranných a pracovních pomůcek. Navštivte náš centrální sklad v Hořovicích, nebo některou z poboček.